+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"



Диван Лаунж Комплектація Одинарний Зі Спинкою Карас Чорний Оббивка Сімпл 27
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 3 днів.
Richman Лаунж є сучасною модульною системою диванів, оформленою в стилі лофт-меблів. Використовуючи цю систему, ви без проблем зможете оформити потрібний вам простір стильними та комфортними меблями. Диван Лаунж виробляється у трьох модифікаціях – одинарний, одинарний зі спинкою та кутовий. У сидінні дивана використовується спеціальна система ламелей, яка забезпечує високий рівень комфорту, але є зносостійкою. Це означає, що сидіння вашого дивана не почне просідати за кілька місяців після початку використання. Модулі дивану Лаунж не скріплюються між собою, що дозволяє використовувати модулі так, як зручно саме зараз. Будь-який модуль дивану Лаунж має невелику вагу, що дозволить вам легко пересунути його куди завгодно. В якості оббивки ви можете замовити однин із 90 000 варіантів тканин, шкірозамінників, велюрів та жакардів. Для підбору оббивки ми рекомендуємо вам зателефонувати нашому консультанту або залишити заявку для зв’язку з вами. Розміри модулів були сплановані таким чином, щоб одна людина могла зручно розміститися на одному з них. Він також має кут нахилу спинки, який забезпечує комфортне сидіння. Каркас дивана виконаний із металевої труби та пофарбований порошковою фарбою чорного кольору з термозапіканням при температурі 600 градусів за Цельсієм. За вашим бажанням, як колір забарвлення металокаркасу може бути обраний з наступних відтінків за системою RAL: чорний 9011, білий 9016, сірий 7012. На цій сторінці представлена модель дивана Richman Лаунж в комплектації Одиниця зі спинкою, в кольорі «Сімпл 27», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні. Або обирайте комплектацію дивана Лаунж за вашим смаком! Зауважте, що каркас поставляється в розібраному вигляді, але його складання є дуже легким і займає не більше 10 хвилин. М’які меблі від Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 21 кг |
| Висота виробу | 830 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота спинки | 390 мм |
| Габарити пакування: | 790 x 790 x 850 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 770 мм |
| Глибина сидіння | 630 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Цвет обивки | Сімпл 27 |
| Комплектація виробу: | Одинарний зі спинкою |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Мікровелюр |
| Мoдель | Лаунж |
| Об'єм пакування: | 0,53 м3 |
| Ширина виробу | 770 мм см |
| Ширина сидіння | 770 мм |
- Ціна: 7 788 ₴
- В наявності
7 788 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

