+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





М’яке Крісло Остін Комплектація Ніжки Бук Оббивка Шарм Грей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Лаконічне крісло Richman Остін — це ідеальне рішення для оформлення сучасного інтер’єру. Виріб має чіткі форми, зручні підлокітники, містке сидіння. Оснащене міцними дерев’яними ніжками з масиву ясеня. Колір ніжок може бути: горіх, бук, венге або білий. Крісло може бути виконане в різних оббивках на ваш вибір. Вартість виробу залежить від категорії тканини: в нашому каталозі понад 500 матеріалів. Якщо ви бажаєте персоналізувати крісло, на виробництві фабрики є можливість створити вишивку на оббивці. За додаткову плату ми прикрасимо виріб логотипом вашої компанії, написом або графічним зображенням. На цій сторінці представлена модель крісла Richman Остін в комплектації Ніжки бук, кольорі «Шарм Грей», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13 кг |
| Висота виробу | 880 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 230 мм |
| Висота спинки | 420 мм |
| Габарити пакування: | 640 x 630 x 920 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 600 мм |
| Глибина сидіння | 470 мм |
| Колір ніжок: | Бук |
| Цвет обивки | Шарм Грей |
| Комплектація виробу: | Ніжки бук |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр |
| Мoдель | Остін |
| Об'єм пакування: | 0,37 м3 |
| Товщина підлокітника: | 60 мм |
| Ширина виробу | 610 мм см |
| Ширина сидіння | 470 мм |
- Ціна: 6 444 ₴
- В наявності
6 444 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний





