+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"



Диван Спейс комплектація Подвійний на дерев’яних ніжках Венге оббивка Уттаріо Вельвет Грін
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Richman Спейс — універсальний диван, який вдало виглядатиме в сучасному інтер’єрі. Має широкі та стійкі ніжки з масиву дерева у 4 варіантах кольору: білі, бук, вегне та горіх. Також є варіант на металокаркасі. Особливість цієї моделі — квадратні форми та прямі кути. Окрім класичного дизайну, диван Спейс має бездоганну ергономіку сидіння за рахунок використання сучасних технологій виготовлення. Модель не просто естетична, а й зручна у щоденному використанні. Диван невибагливий у догляді та не вимагає особливих умов експлуатації, тому його часто використовують у залах очікування, кафе та клубах. У якості оббивки може використовуватися більше 500 варіантів тканин у 10 000 відтінках. Вартість дивану залежить від обраної категорії тканини — екошкіри або іншого високоякісного матеріалу. Ви можете замовити те, що потрібно для оформлення саме вашого приміщення! На цій сторінці представлена модель дивана Richman Спейс в комплектації Подвійний на дерев’яних ніжках, кольорі «Уттаріо Вельвет Грін» + дерев’яні елементи «Венге», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні. Дивани Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 35 кг |
| Висота виробу | 760 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 310 мм |
| Висота спинки | 310 мм |
| Габарити пакування: | 1520 x 770 x 670 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 760 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Колір ніжок: | Венге |
| Цвет обивки | Уттаріо Вельвет Грін |
| Комплектація виробу: | Подвійний |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр |
| Мoдель | Спейс |
| Об'єм пакування: | 0,78 м3 |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Ширина виробу | 1500 мм см |
| Ширина сидіння | 1200 мм |
- Ціна: 13 482 ₴
- В наявності
13 482 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

