+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"



Крісло Richman Остін Ніжки венге Флай 2200
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 3 днів.
Лаконічне крісло Richman Остін ідеально підходить для сучасного інтер'єру, маючи чіткі форми, зручні підлокітники та містке сидіння. Воно оснащене міцними дерев'яними ніжками з масиву ясеня, доступними в кольорах горіх, бук, венге або білий. Крісло може бути виконане в різних оббивках з понад 500 матеріалів, а також може бути персоналізоване вишивкою, включаючи логотипи, написи або графічні зображення за додаткову плату.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13 кг |
| Висота виробу | 880 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 230 мм |
| Висота спинки | 420 мм |
| Габарити пакування: | 640 x 630 x 920 мм |
| Глибина сидіння | 470 мм |
| Глубина виробу: | 600 мм |
| Колір ніжок: | Венге |
| Цвет обивки | Флай 2200 |
| Комплектація виробу: | Остін Ніжки венге |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Дерево Ясен |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник Флай |
| Мoдель | Остін |
| Об'єм пакування: | 0,37 м3 |
| Товщина підлокітника: | 60 мм |
| Ширина виробу | 610 мм см |
| Ширина сидіння | 470 мм |
- Ціна: 5 688 ₴
- В наявності
5 688 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

