+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"




М’яке крісло Richman Офіс Нубук 11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
М’яке крісло Richman Офіс поєднує універсальність та елегантність, роблячи будь-який простір вишуканим. Виконане в сучасному дизайні з хромованими металевими ніжками, воно підходить для офісів, зон відпочинку та холів. Варіанти оббивки від екошкіри до натуральної шкіри дозволяють вибрати матеріал на ваш смак, забезпечуючи стиль і комфорт. Глибоке сидіння та оптимальна висота спинки гарантують зручність і естетичну привабливість.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 18 кг |
| Висота виробу | 750 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 410 мм |
| Висота підлокітника: | 300 мм |
| Висота спинки | 300 мм |
| Габарити пакування: | 870 x 670 x 770 мм |
| Глибина виробу: | 650 мм |
| Глибина сидіння | 540 мм |
| Колір ніжок: | Хром |
| Цвет обивки | Нубук 11 |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Шліфований велюр Нубук |
| Мoдель | Офіс |
| Об'єм пакування: | 0,45 м3 |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Ширина виробу | 850 мм см |
- Ціна: 10 512 ₴
- В наявності
10 512 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

