+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Диван Richman Смарт Подвійний Кемел 07 Стіл Грей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Диван Richman Смарт на металевих ніжках від українського виробника має металевий каркас з ламелями з твердих порід деревини та вишуканий дизайн, що підходить для різних локацій, включаючи торгові й бізнес-центри, сучасні інтер'єри та балкони. Він доступний у різних комплектаціях (одиниця, двійка, кут) та може комбінуватися за вашим бажанням. Пропонуємо виготовлення диванів у будь-якій тканині при замовленні від 1 товару, з асортиментом понад 500 матеріалів і 10 000 відтінків. Найпопулярніша модель "Смарт" у меблевому велюрі (мікровелюрі), який має багато відтінків і кольорів.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 30 кг |
| Висота виробу | 700 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 430 мм |
| Висота спинки | 420 мм |
| Габарити пакування: | 1230 x 730 x 660 мм |
| Глибина виробу: | 630 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Колір ніжок: | Хром |
| Цвет обивки | Кемел 07 Стіл Грей |
| Комплектація виробу: | Смарт Подвійний |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал + дерево |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Ековелюр Кемел |
| Мoдель | Смарт |
| Об'єм пакування: | 0,59 м3 |
| Ширина виробу | 1200 мм см |
- Ціна: 9 438 ₴
- В наявності
9 438 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний






