+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Стілець Richman Томмі Ніжки плоскі Токкаре Кетч Мі 01
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Стілець Томмі від бренду Richman поєднує елегантність і сучасність, з глибокою посадкою для комфортного сидіння, ідеальний для дому, офісу та кафе. Невисока спинка з збільшеними боковими частинами створює затишний ефект огортання, а декоративний кант і стрічка додають елегантності. Виготовлений з посиленої ракушки, стілець стійкий і довговічний, а металеві ніжки можуть бути круглими або пласкими, доступні в чорному, білому або темно-сірому кольорах, що робить його універсальним для будь-якого інтер'єру.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 820 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 510 мм |
| Висота спинки | 370 мм |
| Глибина виробу: | 670 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм |
| Колір ніжок: | Чорні |
| Цвет обивки | Токкаре Кетч Мі 01 |
| Комплектація виробу: | Томмі Ніжки плоскі |
| Матеріал каркасу | Метал + дерево |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Букле Токкаре Кетч Мі |
| Мoдель | Томмі |
| Ширина виробу | 580 мм см |
| Ширина сидіння | 450 мм |
- Ціна: 5 226 ₴
- В наявності
5 226 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний





