+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"

Диван Richman Тетріс Одиниця зі спинкою Сімпл 26
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Модульна система Richman Тетріс має унікальний дизайн, натхненний грою "Тетріс", і складається з одиночних модулів, модулів з спинкою та кутових модулів. Їх можна вільно комбінувати без кріплень, створюючи різні конфігурації. Каркас виготовлений з дерев'яного бруса, під оббивкою використовується пінополіуретан високої щільності, а ніжки — металеві з порошковим фарбуванням. У якості оббивки можна вибрати рогожку, велюр або екошкіру, а консультанти завжди допоможуть з вибором.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 790 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 450 мм |
| Висота спинки | 350 мм |
| Габарити пакування: | 820 x 820 x 620 мм |
| Глибина сидіння | 620 мм |
| Глубина виробу: | 800 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Цвет обивки | Сімпл 26 |
| Комплектація виробу: | Тетріс Одиниця зі спинкою |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Мікровелюр Сімпл |
| Мoдель | Тетріс |
| Об'єм пакування: | 0,41 м3 |
| Ширина виробу | 800 мм см |
- Ціна: 8 142 ₴
- В наявності
8 142 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

