+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"




Барний стілець Richman Гаррет Хокер Ніжки чорні Малколм 22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Барний стілець "Richman Гаррет Хокер" поєднує сучасність і комфорт, пропонуючи індивідуальні варіанти оббивки для підбору кольору та матеріалу. Він виготовлений з 11-шарової гнутоклеєної фанери, що забезпечує стійкість і гнучкість. Металеві ніжки, доступні у чорному, білому та темно-сірому кольорах, забезпечують міцність і естетичний вигляд, доповнені зручною перекладиною для ніг. Ціна стільця варіюється в залежності від обраної категорії оббивки, що дозволяє адаптувати його під різний бюджет.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота спинки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 1130 мм |
| Висота від полу до підніжки: | 340 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 720 мм |
| Габарити пакування: | 680 x 680 x 560 мм |
| Глибина виробу: | 540 мм |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Цвет обивки | Малколм 22 |
| Комплектація виробу: | Гаррет Хокер Ніжки чорні |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 або 2 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Велюр Малколм |
| Мoдель | Гаррет Хокер |
| Об'єм пакування: | 0,26 м3 |
| Ширина виробу | 440 мм см |
- Ціна: 3 750 ₴
- В наявності
3 750 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

