+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Диван Richman Канзас Подвійний на металокаркасі Шкіра Люкс Біла
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Диван Канзас від Richman поєднує сучасний дизайн і комфорт, з лаконічними прямими лініями та стильними металевими або дерев'яними ніжками. Його ергономічне сидіння зі спинкою і середньої жорсткості наповнювач з поролону високої щільності забезпечують зручність і довговічність. Модель доступна у варіантах на 2 або 3 місця з можливістю вибору оббивки з понад 500 видів матеріалів у 10 000+ відтінках, а також різноманітних кольорів ніжок. Завершіть інтер'єр м'яким кріслом з цієї ж серії.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 35 кг |
| Висота виробу | 880 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 430 мм |
| Висота спинки | 470 мм |
| Габарити пакування: | 1520 x 770 x 900 мм |
| Глибина виробу: | 750 мм |
| Глибина сидіння | 530 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Цвет обивки | Люкс Біла |
| Комплектація виробу: | Канзас Подвійний + металокаркас |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Шкіра Люкс |
| Мoдель | Канзас |
| Об'єм пакування: | 1,05 м3 |
| Ширина виробу | 1500 мм см |
| Ширина сидіння | 1200 мм |
- Ціна: 76 410 ₴
- В наявності
76 410 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний


