+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Ліжко Richman Скарлетт 160 х 200 Комфорт Місті ДК Грей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Ліжко Richman Скарлетт стане справжньою окрасою вашої спальні. Воно має м’яке узголів’я та бокові частини, оббиті тканиною. Узголів’я виконано в стилі «Хвиля» та прикрашене геометричними візерунками-ромбами та ґудзиками.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 70 кг |
| Висота виробу | 1045 мм |
| Висота пластикових опор: | 5 мм |
| Висота царг: | 300 мм |
| Габарити пакування: | 2090 x 345 x 320 мм |
| Глибина виробу: | 2190 мм |
| Довжина царг: | 2025 мм |
| Цвет обивки | Місті ДК Грей |
| Комплектація виробу: | Скарлетт Комфорт |
| Кількість ламелей: | 38 |
| Кількість пакування: | 2 од. |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |
| Матеріал дна коробу: | Спанбонд |
| Матеріал ламелей: | Бук |
| Матеріал оббивки: | Жакард Місті |
| Мoдель | Скарлетт |
| Об'єм пакування: | 0,43 м3 |
| Опори ліжка: | Пластикові |
| Підіймальний механізм | 2 пневмопатрони, імпортні |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Розмір спального місця | 1600 х 2000 мм |
| Товщина узголів'я: | 90 мм |
| Товщина царг: | 75 мм |
| Узголів'я: | М'яке |
| Ширина каркасу з царгами без узголів'я: | 1760 мм |
| Ширина узголів'я | 1800 мм |
| Ящик для білизни: | Збільшений до 185 мм |
- Ціна: 26 124 ₴
- В наявності
26 124 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний


