+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Ліжко Richman Кембридж 90 х 200 Комфорт Малколм 17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Ліжко Richman Кембридж втілює вічну класику, зберігаючи естетичну привабливість протягом багатьох років. Високе узголів’я, прикрашене ромбовидним шиттям і декоративними ґудзиками, надає йому особливого шарму. Оббивка доступна з різних матеріалів, таких як жакард, екошкіра, велюр або рогожка, що дозволяє підібрати ідеальний варіант для вашого інтер'єру.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 54,9 кг |
| Висота виробу | 1125 мм |
| Висота пластикових опор: | 5 мм |
| Висота царг: | 300 мм |
| Глибина виробу: | 2220 мм |
| Довжина царг: | 2025 мм |
| Цвет обивки | Малколм 17 |
| Комплектація виробу: | Кембрид Комфорт |
| Кількість ламелей: | 19 |
| Кількість пакування: | 2 од. |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |
| Матеріал дна коробу: | Спанбонд |
| Матеріал оббивки: | Велюр Малколм |
| Мoдель | Кепрідж |
| Об'єм пакування: | 0,43 м3 |
| Опори ліжка: | Пластикові |
| Підіймальний механізм | 2 пневмопатрони, імпортні |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Розмір спального місця | 900 х 2000 мм |
| Товщина узголів'я: | 120 мм |
| Товщина царг: | 75 мм |
| Узголів'я: | М'яке |
| Царги: | Дерев'яні, оббиті тканиною, наповнювач синтепон |
| Ширина каркасу з царгами без узголів'я: | 1060 мм |
| Ширина узголів'я | 1100 мм |
| Ящик для білизни: | Поглиблений до 185 мм |
- Ціна: 20 346 ₴
- В наявності
20 346 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

