+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Стілець Richman Анна Ролл Хром Сімпл 53
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Стілець Анна Ролл поєднує стиль та комфорт завдяки м’якій сидячій поверхні, наповненій синтепоном, та елегантному декору з ґудзиками. Його міцний каркас із багатошарової фанери гарантує довговічність і витримує великі навантаження. Оббивку можна вибрати з велюру, рогожки або шкірозамінника, а механізм “Піастра” дозволяє регулювати висоту сидіння. Крім того, стілець оснащений хромованою або чорною хрестовиною з прогумованими роликами для плавного руху та захисту підлоги.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 9 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1000 мм |
| Висота виробу у нижньому положенні: | 900 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 530 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 430 мм |
| Висота спинки | 550 мм |
| Глибина виробу: | 530 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Цвет обивки | Сімпл 53 |
| Комплектація виробу: | Анна Рол Хром |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 або 4 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр Сімпл |
| Мoдель | Анна Рол |
| Ролики: | Прогумовані |
| Хрестовина | Хромована, посилена металева |
| Ширина виробу | 450 мм см |
| Ширина сидіння | 450 мм |
- Ціна: 5 502 ₴
- В наявності
5 502 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний






