+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





М’яке Крісло Остін Комплектація Ніжки Бук Оббивка Флемінг 03
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Крісло Richman Остін — це ідеальне рішення для оформлення сучасного інтер’єру, поєднуючи стильний дизайн, комфорт та практичність. Модель вирізняється чіткими формами, зручними підлокітниками та містким сидінням, що забезпечує комфортну посадку для людей різного зросту. Крісло оснащене міцними дерев’яними ніжками у кольорах: Бук, Венге або Горіх, що додає виробу елегантності та створює відчуття надійності. Така підставка не лише підтримує стабільність крісла, а й підкреслює його сучасний дизайн, гармонійно вписуючись у будь-який інтер’єр — від класики до мінімалізму, модерну чи стилю лофт. Особлива перевага моделі — широкий вибір оббивки, який дозволяє створити індивідуальний дизайн під будь-які потреби клієнта. Крісло може бути виконане в рогожці, велюрі, шкірі, екошкірі, букле, шенілі та інших меблевих тканинах різних кольорів і фактур. У нашому каталозі доступно понад 500 варіантів матеріалів, що дозволяє підібрати ідеальне поєднання стилю та комфорту для вашого приміщення. Важливою особливістю Richman Остін є його довговічність і практичність у повсякденному використанні. Міцна конструкція та високоякісні матеріали оббивки забезпечують тривалий термін служби, стійкість до зношування та легкий догляд. Це робить крісло оптимальним варіантом як для дому, так і для офісів, зон очікування, готелів або кафе. Вартість виробу залежить від обраної категорії тканини та її характеристик, що дозволяє обрати оптимальний варіант як за стилем, так і за бюджетом. Меблі від Richman – це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13 кг |
| Висота виробу | 880 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 230 мм |
| Висота спинки | 420 мм |
| Габарити пакування: | 640 x 630 x 920 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 600 мм |
| Глибина сидіння | 470 мм |
| Колір ніжок: | Бук |
| Цвет обивки | Флемінг 03 |
| Комплектація виробу: | Ніжки бук |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Матеріал оббивки: | Шеніл |
| Мoдель | Остін |
| Об'єм пакування: | 0,37 м3 |
| Товщина підлокітника: | 60 мм |
| Ширина виробу | 610 мм см |
| Ширина сидіння | 470 мм |
- Ціна: 5 994 ₴
- В наявності
5 994 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний





