+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





М’яке Крісло Версаль Комплектація Ніжки Венге Оббивка Колумбус 18
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
М’яке Крісло Richman «Версаль» – це крісло, що поєднує в собі комфорт та елегантність, здатне стати головною перлиною вашого інтер’єру. Ця модель має довгі ніжки, виконані з масиву ясеня. Його округла спинка, що гармонійно переходить в підлокітники, відзначається ергономічною формою та надає ідеальну підтримку спині. Крісло оснащене міцними дерев’яними ніжками у кольорах: Бук, Венге або Горіх, що додає виробу елегантності та створює відчуття надійності. Така підставка не лише підтримує стабільність крісла, а й підкреслює його сучасний дизайн, гармонійно вписуючись у будь-який інтер’єр — від класики до мінімалізму, модерну чи стилю лофт. Оббивка виконується на вибір клієнта: екошкіра, натуральна шкіра, велюр, жаккард, букле та інші меблеві тканини в широкій палітрі кольорів, що дозволяє адаптувати крісло під будь-який інтер’єр. Щільний шар поролону забезпечує м’яку посадку та довго зберігає форму. Дерев’яний каркас крісла достатньо міцний та витримує великі навантаження (при виробництві меблів ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, а всі готові вироби проходять ретельні тестування). М’які меблі від Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 15 кг |
| Висота виробу | 750 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 470 мм |
| Висота спинки | 340 мм |
| Габарити упаковки: | 780 x 680 x 680 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 650 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Колір ніжок: | Венге |
| Цвет обивки | Колумбус 18 |
| Комплектація виробу: | Ніжки венге |
| Кількість виробів в упаковці: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр |
| Мoдель | Версаль |
| Об'єм упаковки: | 0,36 м3 |
| Ширина виробу | 650 мм см |
| Ширина сидіння | 470 мм |
- Ціна: 6 042 ₴
- В наявності
6 042 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний





