+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Пуф Вінс Оббивка Колумбус 18
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Пуф Richman Вінс це про стиль, елегантність та класику, яка ніколи не виходить із моди. Округлі форми, вишукана тканина та міцний каркас, є ідеальним, функціональним доповненням до будь-якого меблевого гарнітура. Пуф не тільки візуально прикрашає інтер’єр, а ще й може використовуватися як підставка для втомлених ніжок, чи додаткове місце для сидіння. Пуф Вінс чудово доповнить інтер’єр кухні, гостинної, спальні чи балкону, не зайвим він буде навіть у зимовому саді, або альтанці. Невеликі розміри виробу дозволять вам заощадити простір кімнати, а мобільність дозволить пересувати його без зайвих зусиль, в будь-яке місце. Пуф Вінс не має гострих кутів, тому є безпечним навіть для дітей. Оббивка пуфа виготовляються на вибір замовника. Доступні різноманітні матеріали: екошкіра, велюр, рогожка та інші тканини. Усі матеріали мають високу зносостійкість і легко очищуються, що робить диван відмінним варіантом для щоденного активного використання. Меблі від Richman – це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 460 мм |
| Габарити упаковки: | 500 x 500 x 500 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Довжина виробу | 480 мм |
| Цвет обивки | Колумбус 18 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр |
| Мoдель | Вінс |
| Об'єм упаковки: | 0,13 м3 |
| Ширина виробу | 480 мм см |
- Ціна: 2 346 ₴
- В наявності
2 346 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний

