+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Диван Візит комплектація Подвійний з підлокітниками оббивка Амадей 10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Диван Richman Візит — це елегантна модель з м’якими, плавними формами, яка додає інтер’єру солідності та витонченості. Його зовнішній вигляд чудово поєднується з класичними інтер’єрами, підкреслюючи респектабельність офісу або затишок домашньої вітальні. Для повного облаштування простору зверніть увагу на ліжка двоспальні з підйомним механізмом оптом від виробника — практичне та стильне рішення для спальні. Варіанти комплектації для будь-якого простору Модель доступна у кількох конфігураціях: Одномісний модуль; Двомісний модуль; Двомісний модуль із підлокітниками; Кутовий модуль. Модулі можна купувати окремо та вільно комбінувати між собою, формуючи потрібне рішення для конкретного простору. Гнучкість матеріалів та кріплень Оббивку можна обрати на власний смак — від класичної екошкіри та натуральної шкіри до будь-якої тканини з широкої палітри. За вашим бажанням модулі можуть мати спеціальні кріплення для формування єдиної конструкції, що додає зручності у використанні. Зручність, підтверджена експертами Окрім вишуканого зовнішнього вигляду, диван має продуману ергономіку сидіння. Його форма забезпечує комфорт навіть під час тривалого сидіння. До того ж, фабрика має офіційний медичний висновок про відповідність конструкції сучасним ортопедичним стандартам. Вибір, що підходить для бізнесу та дому Модель Візит стане відмінним рішенням для облаштування кафе, офісів, салонів або житлових кімнат. Поєднання естетики, якості та функціональності робить цей диван універсальним вибором для тих, хто цінує комфорт і стиль. Щоб доповнити інтер’єр і заощадити простір, зверніть увагу на кутовий диван по вигідній ціні від виробника. Диван для зали — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 65 кг |
| Висота виробу | 850 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 440 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Габарити пакування: | 1660 x 880 x 880 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 870 мм |
| Глибина сидіння | 590 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Цвет обивки | Амадей 10 |
| Комплектація виробу: | Подвійний з підлокітниками |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Матеріал оббивки: | Велюр |
| Мoдель | Візит |
| Об'єм пакування: | 1,3 м3 |
| Ширина виробу | 2100 мм см |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
- Ціна: 24 894 ₴
- В наявності
24 894 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний




