+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Диван Флорида комплектація Одинарний оббивка Флай 2234
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Richman Флорида — стильний диван на металевих ніжках. В якості основи ми використовуємо каркас виготовлений з масиву твердих порід дерева — це робить диван максимально надійним та зручним. Диван Флорида — це модульна система, яка має три варіанти комплектації: Одиниця; Подвійний; Кутовий. Даний модуль мае жорстке з’єднання. Тому найголовніша перевага цього кутового дивану — стабільність. Ви зможете придбати стільки модулів, скільки вам необхідно, та поєднувати частини дивану на свій розсуд. Особливості моделі: Міцні металеві ніжки; Екологічні та високоякісні матеріали; Зручна м’яка спинка та сидіння; Оббивка під замовлення — ми надаємо широкий асортимент матеріалів та варіантів кольорів. Диван Richman Флорида стане родзинкою будь-якого сучасного інтер’єру будинку, кафе або офісу! На цій сторінці представлена модель дивана Richman Флорида в комплектації Одиниця, кольорі «Флай 2234», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні. Або обирайте комплектацію системи Флорида за вашим смаком! М’які меблі від Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 17 кг |
| Висота виробу | 640 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 410 мм |
| Висота спинки | 300 мм |
| Габарити пакування: | 730 x 760 x 670 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 730 мм |
| Глибина сидіння | 560 мм |
| Колір ніжок: | Хром |
| Цвет обивки | Флай 2234 |
| Комплектація виробу: | Одинарний |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра |
| Мoдель | Флорида |
| Об'єм пакування: | 0,37 м3 |
| Ширина виробу | 700 мм см |
- Ціна: 5 742 ₴
- В наявності
5 742 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний



