+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





М’яке крісло Спейс комплектація на металокаркасі Чорний оббивка Палаззо Грей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Крісло Спейс від Richman: Елегантність зустрічає комфорт. Завдяки кріслу Спейс від Richman ваш простір стає ще більш стильним та комфортним. Цей предмет інтер’єру поєднує в собі мінімалістичний дизайн з квадратними формами та прямими кутами, що ідеально доповнює сучасний стиль будь-якого приміщення. Варіант на міцному металокаркасі, пофарбований надійним чином – термозапіканням. Кольори основи доступні на вибір RAL: чорний 9011, білий 9016, сірий 7012. Також є варіант на дерев’яних ніжках. Ергономіка крісла Спейс— це вершина комфорту. Новітні технології виготовлення дарують вам неперевершені відчуття релаксу при кожному використанні. Крісло Спейс — ідеальний вибір не тільки для дому, але й для громадських просторів, як-от офіси, лаундж-зони або кафе, завдяки його міцності та невибагливості у догляді. Розкіш оббивки заслуговує окремої уваги. Ви можете вибрати з більше ніж 500 тканин у неймовірних 10 000 відтінках. Чи вам до вподоби екошкіра, чи інший високоякісний матеріал — крісло “Спейс” завжди виглядатиме яскраво і елегантно. Зробіть свій інтер’єр особливим разом з Richman! Замовте крісло “Спейс” уже сьогодні та насолоджуйтеся його бездоганністю! На цій сторінці представлена модель крісла Richman Спейс на металокаркасі, кольорі «Палаззо грей», яку ви можете замовити в нашому інтернет-магазині, з доставкою по всій Україні. М’які меблі від Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 25 кг |
| Висота виробу | 760 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 310 мм |
| Висота спинки | 310 мм |
| Габарити пакування: | 920 x 770 x 670 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина виробу: | 760 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Цвет обивки | Палаззо Грей |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра |
| Мoдель | Спейс |
| Об'єм пакування: | 0,47 м3 |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Ширина виробу | 900 мм см |
| Ширина сидіння | 600 мм |
- Ціна: 12 486 ₴
- В наявності
12 486 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний




