+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Диван Флорида комплектація Подвійний оббивка Прайм Екс Еспресо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар під замовлення. Термін виробництва до 21 дня.
Richman Флорида — стильний і практичний двомісний диван, що поєднує сучасний дизайн та високий рівень комфорту. Модель вирізняється лаконічними формами, зручним сидінням і міцною конструкцією, що робить її ідеальним вибором для дому, офісу, зони очікування або комерційних приміщень. Диван Флорида — це модульна система, яка має три варіанти комплектації: Одиниця; Подвійний; Кутовий. Модулі не мають жорсткого з’єднання, а просто приставляється один до одного. Тому найголовніша перевага цього кутового дивану — висока мобільність. Ви зможете придбати стільки модулів, скільки вам необхідно, та поєднувати частини дивану на свій розсуд. Особливості моделі: Міцні металеві ніжки; Екологічні та високоякісні матеріали; Зручна м’яка спинка та сидіння; Оббивка під замовлення — ми надаємо широкий асортимент матеріалів та варіантів кольорів. Диван Richman Флорида стане родзинкою будь-якого сучасного інтер’єру будинку, кафе або офісу! М’які меблі від Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 25 кг |
| Висота виробу | 640 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 410 мм |
| Висота спинки | 300 мм |
| Габарити пакування: | 670 x 1470 x 750 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
| Глибина сидіння | 560 мм |
| Глубина виробу: | 730 мм |
| Колір ніжок: | Хром |
| Цвет обивки | Прайм Еспресо |
| Комплектація виробу: | Подвійний |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра |
| Мoдель | Флорида |
| Об'єм пакування: | 0,74 м3 |
| Ширина виробу | 1450 мм см |
- Ціна: 12 678 ₴
- В наявності
12 678 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний





