+380 (98) 227-18-07
+380 (95) 054-89-60
Меблі "МЕБСАЙТ"





Стіл складний 180x74x74 Форд Ford пластик коричневий ротанг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель:Ford

Каркас:Сталь
Колір каркаса:Чорний
Матеріал:Пластик
Колір:Коричневий
Ширина стільниці:1800 мм
Глибина стільниці:740 мм
Висота виробу:740 мм
Товщина стільниці:40 мм
Вага виробу:11,4 кг
Габарити гофротари:Ш930*Г750*В90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота виробу | 740 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Мoдель | Стенлі |
| Вага виробу | 13 кг |
| Глибина виробу: | 750 мм |
| Об'єм пакування: | 0,07 м3 |
| Колір стільниці: | Білий |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
- Ціна: 2 088 ₴
- В наявності
- Код: 654135
2 088 ₴
+380 (98) 227-18-07
Київстар
- +380 (95) 054-89-60МТС
- +380 (73) 143-24-23Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний






